Av. Hatice Büşra Bayraktaroğlu

Ankara doğumlu Av. Hatice Büşra Bayraktaroğlu ilköğretimi Les Glycines ve Lycée Descartes okullarında Arabophone ve Francophone eğitim alarak tamamlamış anadil seviyesinde Arapça, Fransızca ve İngilizce bilmekte ve avukatlık mesleğini, ulusal ve uluslararası düzeyde bu dillerde de icra etmektedir.

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk eğitimi aldıktan sonra İstanbul Barosu'na bağlı olarak avukatlık yapmaya başlayan Hatice Büşra, Yabancılar Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk, Marka Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku gibi özel hukukun birçok alanında yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere hukuk danışmanlığı hizmeti vermekte, müvekkil şirketlere ihtiyaç halinde hukuk faaliyetleriyle ilintili olarak kendi özel ilgi ve uzmanlık alanı olan Dış Ticaret (İthalat ve ihracat) danışmanlığı hizmeti de sunmaktadır. Mesleğini Ankara ve İstanbul yoğunluklu olmak üzere devam ettirmektedir.

Eğitim ve iş hayatı boyunca birçok sivil toplum örgütünün yönetim kadrosu dahil her kademesinde aktif rol almış olup hali hazırda Aipa Disiplin Kurulu Üyeliğini büyük bir gurur ile icra etmektedir.
Av. Hatice Büşra Bayraktaroğlu

Disiplin Kurulu Üyesi